HAKKIMIZDA

Buratti Markası,

perakende sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Çetin Family Tekstil ile hayata geçmiş olup, erkek giyiminde farklı bir dönem yaratmayı amaçlayarak koleksiyonunu emin adımlarla genişletmeye devam etmektedir. Çetin Family Tekstil, 1982 yılında küçük bir dükkan ile ticarete atılmıştır. Gün ve gün müşteri memnuniyetini artırarak, perakende sektörünün önde gelen markalarını bünyesine dahil etmiştir ve yeni markalarıyla büyümeye devam etmektedir. 1994 yılında limited şirket haline gelen Çetin Family Tekstil, pek çok farklı kategoride, kaliteli yerli markaları bir çatı altında müşterilerine sunmuştur.

1997 yılında, şirket tarihinde önemli bir adım atılarak dünyaca ünlü moda devi İtalyan markaların ithalatı sağlanmıştır. Aynı yılda kurulan ve lüks markaları müşterilerle buluşturan Exxe Selection fiziksel mağazası, Bursa’da VIP servis hizmet anlayışı ile Avrupa moda trendlerini Bursalı moda tutkunları ile bir araya getirmiştir. Çetin Family Tekstil, 2006 yılında e-ticaret satışı faaliyetlerine Markastok adı altında başlangıç yapmıştır, günümüzde aktif olarak 23 fiziksel mağazası ve online mağazaları ile giyim sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Buratti markasının doğuşu da 1997 yılından bugüne gelen, moda sektöründeki dev İtalyan tasarımcılarının bilgi ve tecrübelerine dayanmaktadır.

"Rahatlıkta İtalyan Çizgisi" sloganıyla yola çıkan Buratti'nin amacı modada lüks ve kalite kavramlarını ulaşılabilir kılmaktır. Hedefine ulaşmak adına belirlediği stratejisinde, erkek stilini her açıdan şekillendirerek, şık bir erkek rol modelinin bulunabileceği her ortamda ona eşlik edecek bir koleksiyon çizgisi oluşturulmuştur. Buratti’nin geniş kreasyon çeşidinden gömlek, t-shirt, pantolon, jeans, yelek, süveter, kazak, mont, ayakkabı, valiz, parfüm ve daha pek çok ürün kategorisi bulunmaktadır ve günümüzün trendleriyle ürün gruplarını genişleterek büyümeye devam etmektedir.